عکس اینستاگرام ماریا کوماندنایا مجری جام جهانی 2018

تصاویر ماریا کوماندنایا مجری روس ماریا کوماندنایا ماریاکوماندنایا عکس های ماریا کوماندنایا بیوگرافی ماریا کوماندنایا ماریا کوماندنایا ماریا کوماندنایا و سردار ازمون instagram Maria Komandnaya

عکس اینستاگرام ماریا کوماندنایا مجری جام جهانی 2018

شروع فعالیت

ماریا کوماندنایا از سن 17 سالگی در عرصه مطبوعات ورزشی کار کرده است. ماریا کوماندنایا به عنوان یک خبرنگار ورزشی شناخته می شود و می گوید: خبرنگار ورزشی بودن در زندگی من مانند یک سفر عالی و بزرگترین هیجان بوده است و اکنون منجر به این شده که روی یک صحنه با گری لینه‌کر و سایر ستارگان استثنایی فوتبال حضور داشته باشم. برای این باید مجدداً از فیفا و کمیته برگزاری مسابقات روسیه تشکر کنم.

مجری و گزارشگر

ماریا کوماندنایا یکی از مجریان و گزارشگران ورزشی است که در روسیه هواداران بسیاری دارد و او را به خاطر مصاحبه‌های جنجالی و سوالات عجیبش می‌شناسند. او در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی اعم از FOX Sports ، Match TV و Moscow FM مشغول به فعالیت حرفه‌ خبرنگاری و گزارشگری است.

مجری جام جهانی 2018

ماریا کوماندنایا : زمانی که فیفا اعلام کرد من به‌عنوان یکی از مجریان قرعه‌کشی نهایی جام جهانی انتخاب شده‌ام، بسیار هیجان‌زده شدم. این افتخار بزرگی برای من بود. بنابراین فیفا مصاحبه‌ای با من انجام داد. آنها نیاز به ارزیابی مهارت زبان انگلیسی و سطح آگاهی من از فوتبال داشتند. سپس ایمیلی دریافت کردم که حاوی خبری باورنکردنی بود. از آن هنگام در پوست خود نمی‌گنجم.

درخواست ایرانی ها از ماریا کوماندنایا !

بی‌بی‌سی در آستانه جام جهانی 2018 به درخواست هواداران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه‌کشی درباره نحوه لباس پوشیدن پرداخته است.

در این گزارش آمده است: هواداران فوتبال در ایران به خبرنگار زن روسی توصیه کردند که چطور در قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لباس بر تن  کند تا این مراسم به صورت زنده از تلویزیون ایران پخش شود.

ماریا کوماندنایا، خبرنگار زن روسی یکی از مجریان مراسم قرعه‌کشی جام جهانی روسیه خواهد بود که در کنار گری لینه‌کر عهده‌دار اجرای قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

در ادامه‌ این گزارش آمده است: هواداران ایرانی درخواست زیادی از این مجری در شبکه اینستاگرام خود داشته و از او خواستند که موازین پخش زنده در تلویزیون ایران را رعایت کند.  در غیر این صورت تلویزیون ایران مجبور می‌شود از تصاویر ضبط شده در طول مراسم قرعه‌کشی استفاده کند تا این مجری نشان داده نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 3 =

بستن